Asus Xonar DX/XD PCI Express 7.1-channel audio card, GX2.5 for realistic 3D gaming audio effectsts, DTS® Connect technology for an immersive 7.1 surround experience, 192k/24bit True PC Hi-Fi Enjoyment , Swappable OPamp socket - Tune up your own soun

3.990,00 ден.   Спореди

Asus Xonar DX/XD PCI Express 7.1-channel audio card, GX2.5 for realistic 3D gaming audio effectsts, DTS® Connect technology for an immersive 7.1 surround experience, 192k/24bit True PC Hi-Fi Enjoyment...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Xonar DX/XD PCI Express 7.1-channel audio card, GX2.5 for realistic 3D gaming audio effectsts, DTS® Connect technology for an immersive 7.1 surround experience, 192k/24bit True PC Hi-Fi Enjoyment , Swappable OPamp socket - Tune up your own sound with ease, Auto-detect front-panel - best flexibility and connectivity, P/N 90-YAA060-1UAN0BZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка