Asus Xonar DGX 5.1 PCI-E Sound Card

1.189,00 ден.   Спореди

Asus Xonar DGX 5.1 PCI-E Sound Card with built in Headphone Amp, GX2.5 for realistic 3D audio effects, powers up every sound detail in gaming, 3 gain modes for different usage scenarios, Dolby Headpho...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.189,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Xonar DGX 5.1 PCI-E Sound Card with built in Headphone Amp, GX2.5 for realistic 3D audio effects, powers up every sound detail in gaming, 3 gain modes for different usage scenarios, Dolby Headphone for an immersive 5.1 surround imaging

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка