ASUS X55VD-SX206 - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz

ASUS X55VD-SX206 - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz

16.999,00 ден.   Спореди

ASUS X55VD-SX209 - Intel Pentium 2020M DualCore (2.4GHz, 2GB, 22nm, 35W) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 1GB VRAM VGA, 4GB DDR3 1600MHz (on-board) RAM, 750 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X55VD-SX209 - Intel Pentium 2020M DualCore (2.4GHz, 2GB, 22nm, 35W) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 1GB VRAM VGA, 4GB DDR3 1600MHz (on-board) RAM, 750 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth 4.0, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM76, Instant-On, HDMI, HD WebCam, 2-in-1 card reader, 2xUSB (1x3.0), 2.45kg, Matt IMR Dark Blue, Wave KB, Win8 upgradeable, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 8ms, P/N: 90N5OC21812G2B00439U Преносни компјутери Asus www.set.mk 18999 37857 ASUS X55VD-SX209 - Intel Pentium 2020M DualCore (2.4GHz 730 5 nemaASUS X55VD-SX206 - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 1GB VRAM VGA, 4GB DDR3 1600MHz (on-board) RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM76, Instant-On, HDMI, HD WebCam, 2-in-1 card reader, 2xUSB (1x3.0), 2.45kg, Matt IMR Dark Blue, Wave KB, Win8 upgradeable, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 8ms, P/N: 90N5OC11412H3B00439U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка