ASUS X55C-SX034D (Carry Case) - Intel i3 2328M (2.2GHz/3MB

ASUS X55C-SX034D (Carry Case) - Intel i3 2328M (2.2GHz/3MB

19.999,00 ден.   Спореди

ASUS X55C-SX034D (Carry Case) - Intel i3 2328M (2.2GHz/3MB, 35W) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Batt...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X55C-SX034D (Carry Case) - Intel i3 2328M (2.2GHz/3MB, 35W) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM76 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.45kg, Sonic master audio w/Altec Lansing speakers, Black Texture, Carry Case, 15.6" HD LED (1366x768) Glare, 16ms, P/N: 90N0OA22812A3960339

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка