ASUS X55A-SX196 - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz

ASUS X55A-SX196 - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz

14.490,00 ден.   Спореди

ASUS X55A-SX174DU - Intel Pentium 2020M DualCore (2.4GHz, 2GB, 22nm, 35W) CPU, Intel HD Graphics (Ivy Bridge) VGA, 4GB DDR3 1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, B...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X55A-SX174DU - Intel Pentium 2020M DualCore (2.4GHz, 2GB, 22nm, 35W) CPU, Intel HD Graphics (Ivy Bridge) VGA, 4GB DDR3 1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.6kg, UBUNTU, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms, P/N: 90NBHA13812B25DU439U Преносни компјутери Asus www.set.mk 17999 37859 ASUS X55A-SX174DU - Intel Pentium 2020M DualCore (2.4GHz 730 5 nemaASUS X55A-SX196 - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W) CPU, Intel HD Graphics (Ivy Bridge) VGA, 2GB DDR3 1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth 4.0, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.6kg, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms, P/N: 90NBHA23812E2400439U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка