ASUS X55A-SX018/4GB (Carry Case XB-0115PC) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz

ASUS X55A-SX018/4GB (Carry Case XB-0115PC) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz

17.999,00 ден.   Спореди

ASUS X55A-SX018/4GB (Carry Case XB-0115PC) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X55A-SX018/4GB (Carry Case XB-0115PC) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.6kg, X5TECH Laptop Bag XB-0115PC for 15.6" Notebook, Black, 15.6" HD LED (1366x768) Glare, 16ms, P/N: 90NBHA1381221400439

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка