ASUS X554LJ-XX1275D/4GB (BLACK, 2GB VGA), Intel Core i5-5200U Broadwell (2.2GHz-2.7GHz, 3M Cache, 14nm, DualCore/4 Threads), 4GB DDR3 1600MHz (4GBon-board), 1TB 5400rpm, 2.5", DVD SuperMulti, NVIDIA GeForce 920M (N16V-GM-S) 2GB DDR3

31.711,00 ден.   Спореди

ASUS X554LJ-XX1275D/4GB (BLACK 2GB VGA)
• Intel Core i5-5200U Broadwell (2.2GHz-2.7GHz 3M Cache 14nm DualCore/4 Threads)
• 4GB DDR3 1600MHz (4GBon-board)
• 1TB 5400rpm 2.5``
• DVD ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 31.711,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X554LJ-XX1275D/4GB (BLACK 2GB VGA)
• Intel Core i5-5200U Broadwell (2.2GHz-2.7GHz 3M Cache 14nm DualCore/4 Threads)
• 4GB DDR3 1600MHz (4GBon-board)
• 1TB 5400rpm 2.5``
• DVD SuperMulti
• NVIDIA GeForce 920M (N16V-GM-S) 2GB DDR3
• Texture pattern
• 3xUSB (1x3.0)
• WebCam
• Gigabit LAN
• SD Card reader
• HDMI
• 2.3kg
• FREE DOS
• 15.6`` HD LED (1366x768) glare EDP Type

Рам капацитет 4 GB
Дијагонала 15.6'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи