ASUS X551MAV-SX264D

17.990,00 ден.   Спореди

Intel N2830 Dual Core CPU 4 GB DDR3/1600 SODIMM 500 GB HDD Sata 5400rpm 15.6” HD LED Display Intel HD Graphics LAN, Wi-Fi b/g/n, HDMI, USB 3.0 HD Webcam


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel N2830 Dual Core CPU 4 GB DDR3/1600 SODIMM 500 GB HDD Sata 5400rpm 15.6” HD LED Display Intel HD Graphics LAN, Wi-Fi b/g/n, HDMI, USB 3.0 HD Webcam

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка