ASUS X54HY-SX033D/4GB (w/BAG XB-620) - Intel Pentium B800 DualCore (1.5GHz

ASUS X54HY-SX033D/4GB (w/BAG XB-620) - Intel Pentium B800 DualCore (1.5GHz

19.990,00 ден.   Спореди

ASUS X54HY-SX033D/4GB (w/BAG XB-620) - Intel Pentium B800 DualCore (1.5GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, AMD Radeon HD 6470M 1GB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X54HY-SX033D/4GB (w/BAG XB-620) - Intel Pentium B800 DualCore (1.5GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, AMD Radeon HD 6470M 1GB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 4cell 4400, Instant-On, HDMI, Intel HM65, WLAN bgN, 0.3MPix Webcam, 5-in-1 card reader, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, Altec Lansing, 2.6kg, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка