ASUS X54HY-SO067/4GB - Intel Pentium B950 DualCore (2.1GHz

ASUS X54HY-SO067/4GB - Intel Pentium B950 DualCore (2.1GHz

22.790,00 ден.   Спореди

ASUS X54HY-SO067/4GB - Intel Pentium B950 DualCore (2.1GHz, 2MB, 32nm) CPU, AMD Radeon HD 6470M 1GB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.790,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X54HY-SO067/4GB - Intel Pentium B950 DualCore (2.1GHz, 2MB, 32nm) CPU, AMD Radeon HD 6470M 1GB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 4cell 4400, Instant-On, HDMI, Intel HM65, WLAN bgN, 0.3MPix Webcam, 5-in-1 card reader, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, Altec Lansing, 2.6kg, 15.6" non-glare HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка