ASUS X54HR-SX200D - Intel i3 2350M (2.3GHz/3M

ASUS X54HR-SX200D - Intel i3 2350M (2.3GHz/3M

26.990,00 ден.   Спореди

ASUS X54HR-SX200D - Intel i3 2350M (2.3GHz/3M, TurboBoost) CPU, AMD Radeon HD 7470M 1GB VRAM VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X54HR-SX200D - Intel i3 2350M (2.3GHz/3M, TurboBoost) CPU, AMD Radeon HD 7470M 1GB VRAM VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 4cell 4400, Instant-On, HDMI, Intel HM65, WLAN bgN, 0.3MPix Webcam, 5-in-1 card reader, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, Altec Lansing, 2.6kg, Carry Case, 15.6" HD LED (1366x768), P/N: 90N9EI229A1A12DU639Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка