ASUS X54H-SX091 - Intel Pentium B800 DualCore (1.5GHz

ASUS X54H-SX091 - Intel Pentium B800 DualCore (1.5GHz

16.990,00 ден.   Спореди

ASUS X54H-SX091 - Intel Pentium B800 DualCore (1.5GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X54H-SX091 - Intel Pentium B800 DualCore (1.5GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 4cell 4400, Instant-On, HDMI, Intel HM65, WLAN bgN, 0.3MPix Webcam, 5-in-1 card reader, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, Altec Lansing, 2.6kg, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка