ASUS X54C-SX048D(8GBSE9H) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz

ASUS X54C-SX048D(8GBSE9H) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz

16.999,00 ден.   Спореди

ASUS X54C-SX048D(8GBSE9H) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM (2GB onboard, 1 slot free), 320 GB 5400 rpm HDD, We...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X54C-SX048D(8GBSE9H) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM (2GB onboard, 1 slot free), 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 4cell 4400, Instant-On, HDMI, Intel HM65, WLAN bgN, 0.3MPix Webcam, 5-in-1 card reader, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, Altec Lansing, 2.6kg, 15.6" HD LED (1366x768), P/N: 90N9TY219A1721DU539Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка