ASUS X540LJ-XX295D (RED), Intel Core i5-5200U Broadwell (2.2GHz-2.7GHz, 3M Cache, 14nm, DualCore/4 Threads), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 1TB 5400rpm, 2.5", DVD SuperMulti, NVIDIA GeForce 920M (N16V-GM-S) 2GB DDR3, BT4.0, Red IMR chassis with hairlin

30.224,00 ден.   Спореди

ASUS X540LJ-XX295D (RED)
• Intel Core i5-5200U Broadwell (2.2GHz-2.7GHz 3M Cache 14nm DualCore/4 Threads)
• 4GB DDR3 1600MHz (on-board)
• 1TB 5400rpm
• 2.5``
• DVD SuperMulti<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 30.224,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X540LJ-XX295D (RED)
• Intel Core i5-5200U Broadwell (2.2GHz-2.7GHz 3M Cache 14nm DualCore/4 Threads)
• 4GB DDR3 1600MHz (on-board)
• 1TB 5400rpm
• 2.5``
• DVD SuperMulti
• NVIDIA GeForce 920M (N16V-GM-S) 2GB DDR3
• BT4.0
• Red IMR chassis with hairline pattern
• 3xUSB (1xType C)
• HDMI 1.4
• VGA port
• VGA camera
• 1.84kg
• 33WHrs
• 3-cell Li-ion Battery Pack
• 15.6`` HD LED (1366x768) glare
• OS FREE DOS PN: 90NB0B14-M04230

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

help me write a essay - help writing my college essay essay paper help, help writing an essay for college https://essayhelpus.com/
Сродни производи


Најпопуларни производи