ASUS X501A-XX406 (PINK) - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz

ASUS X501A-XX406 (PINK) - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz

13.990,00 ден.   Спореди

ASUS X55A-SX193 - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 2GB DDR3 1600MHz, 320GB 5400rpm, ODD DVD SuperMulti, N/A, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X55A-SX193 - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 2GB DDR3 1600MHz, 320GB 5400rpm, ODD DVD SuperMulti, N/A, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.6kg, -, 6cell 4400, -, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms, PN 90NBHA139H2E1400439U Преносни компјутери Asus www.set.mk 14990 37997 ASUS X55A-SX193 - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz 730 5 nemaASUS X501A-XX406 (PINK) - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 2GB DDR3 1600MHz (1xmem.slot), 320GB 5400rpm, ODD N/A, Bluetooth 4.0, Intel HM70 chipset, HDMI 1.4, 2xUSB (1xUSB 3.0), 2-in-1 card reader, Altec Lansing speakers, 0.3Mpix WebCam, Seamless chiclet keyboard, -, 6cell 4400, -, 15.6 HD LED (1366x768) glare type, PN 90NNOA255H0G1500139U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка