ASUS X501A-XX029/(8GBSE9H) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz

ASUS X501A-XX029/(8GBSE9H) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz

16.099,00 ден.   Спореди

ASUS X501A-XX029/(8GBSE9H) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 2048 MB DDR3-1600MHz (1xmem.slot) RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Blu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.099,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X501A-XX029/(8GBSE9H) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 2048 MB DDR3-1600MHz (1xmem.slot) RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth 4.0, Battery 6cell 4400, Intel HM70 chipset, HDMI 1.4, 2xUSB (1xUSB 3.0), 2-in-1 card reader, Altec Lansing speakers, 0.3Mpix WebCam, Chiclet keyboard, 15.6" HD LED (1366x768) glare type, P/N: 90NNOA115A022100139U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка