ASUS X401A-WX463 (WHITE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz

ASUS X401A-WX463 (WHITE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz

13.679,00 ден.   Спореди

ASUS X401A-WX477 (DARK BLUE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 2GB DDR3 1600MHz (1xmem.slot), 320GB 5400rpm, ODD N/A, N/A, Intel HM70 chipset, HDMI 1.4, 2xUS...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.679,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X401A-WX477 (DARK BLUE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 2GB DDR3 1600MHz (1xmem.slot), 320GB 5400rpm, ODD N/A, N/A, Intel HM70 chipset, HDMI 1.4, 2xUSB (1xUSB 3.0), 2-in-1 card reader, Altec Lansing speakers, 0.3Mpix WebCam, Seamless chiclet keyboard, -, 6cell 4400, -, 14.0 HD LED (1366x768) glare type, PN 90N3OA525H0G1300139U Преносни компјутери Asus www.set.mk 11990 37999 ASUS X401A-WX477 (DARK BLUE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz 730 5 nemaASUS X401A-WX463 (WHITE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 2GB DDR3 1600MHz (1xmem.slot), 320GB 5400rpm, ODD N/A, Bluetooth 4.0, Intel HM70 chipset, HDMI 1.4, 2xUSB (1xUSB 3.0), 2-in-1 card reader, Altec Lansing speakers, 0.3Mpix WebCam, Seamless chiclet keyboard, -, 6cell 4400, -, 14.0 HD LED (1366x768) glare type, PN 90N3OA645H0G1300139U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка