ASUS X201E-KX098DU (STEEL BLUE) - Intel Celeron 847 DualCore (1.1GHz

ASUS X201E-KX098DU (STEEL BLUE) - Intel Celeron 847 DualCore (1.1GHz

12.990,00 ден.   Спореди

ASUS X301A-RX247 (WHITE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 4GB DDR3 1600MHz (1xmem.slot), 320GB 5400rpm, ODD N/A, Bluetooth 4.0, Intel HM70 chipset, HDMI 1.4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X301A-RX247 (WHITE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 4GB DDR3 1600MHz (1xmem.slot), 320GB 5400rpm, ODD N/A, Bluetooth 4.0, Intel HM70 chipset, HDMI 1.4, 2xUSB (1xUSB 3.0), 2-in-1 card reader, Altec Lansing speakers, 0.3Mpix WebCam, Seamless chiclet keyboard, -, 6cell 4400, -, 13.3 HD LED (1366x768) glare type, PN 90NLOA225H1E1400139U Преносни компјутери Asus www.set.mk 15754 38333 ASUS X301A-RX247 (WHITE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz 0 5 nemaASUS X201E-KX098DU (STEEL BLUE) - Intel Celeron 847 DualCore (1.1GHz, 2M, 32nm, 17W), Intel HD2000 (Sandy Bridge), 4G, DDR3 1333 (on-board), 320GB HDD, ODD N/A, N/A, 720p WebCam, 1 x USB3.0, 2 x USB2.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x SD/MMC card reader(SDHC), 1x Audio in/out, Thin and Light (1.2kg), -, up to 5 hrs (Polymer, 38W/h), UBUNTU, 11.6 WXGA(1366x768) glare, PN 90NB00L3-M02950

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка