ASUS X101CH-RED033W - Intel Atom N2600 DualCore (1.6GHz

ASUS X101CH-RED033W - Intel Atom N2600 DualCore (1.6GHz

9.999,00 ден.   Спореди

ASUS X101CH-RED033W - Intel Atom N2600 DualCore (1.6GHz, 1MB cache, 64bit, 3.5W) Cedar View CPU, 1GB DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, Intel GMA 3600 VGA, WL802.11bgn, 0.3 Mega Pixel Video camera, 1kg, 3 c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X101CH-RED033W - Intel Atom N2600 DualCore (1.6GHz, 1MB cache, 64bit, 3.5W) Cedar View CPU, 1GB DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, Intel GMA 3600 VGA, WL802.11bgn, 0.3 Mega Pixel Video camera, 1kg, 3 cells 2200mAh 23W/h Battery, 2 x USB 2.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x SD/MMC card reader(SDHC), 1x Audio in/out, DDR3, Texture Coating, 3GB Webstorage Lifetime, Thin and Light, Cedar View, Non-OS (Express Gate), Anti-glare 10.1" WSVGA(1024x600) LED, RED, P/N: 90OA3PB32111K00E34BQ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка