Asus Wireless USB 2.0 WL-169G Encore card Pen Type 3x Broad Coverage 125*High Speed 802.11g

1.982,00 ден.   Спореди

Asus Wireless USB 2.0 WL-169G Encore card Pen Type 3x Broad Coverage 125*High Speed 802.11g


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.982,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Wireless USB 2.0 WL-169G Encore card Pen Type 3x Broad Coverage 125*High Speed 802.11g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка