Asus Wireless USB 2.0 WL-167G V2 card Pen Type 802.11g, 54Mbps

891,00 ден.   Спореди

Asus Wireless USB 2.0 WL-167G V2 card Pen Type 802.11g, 54Mbps


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 891,00 ден.

пред 3 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.147,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Wireless USB 2.0 WL-167G V2 card Pen Type 802.11g, 54Mbps

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка