®Asus Wireless Router WL-530GV2 Wireless 4-Port Pocket Router, WAN Ports 1 x RJ45 for 10/100, LAN Ports 4 x RJ45, Firewall, Data Rate 802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54Mbps, 802.11b: 1, 2, 5.5, 11Mbps, Range Indoor: Indoor 30 ft (40 m), outdoor (

®Asus Wireless Router WL-530GV2 Wireless 4-Port Pocket Router, WAN Ports 1 x RJ45 for 10/100, LAN Ports 4 x RJ45, Firewall, Data Rate 802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54Mbps, 802.11b: 1, 2, 5.5, 11Mbps, Range Indoor: Indoor 30 ft (40 m), outdoor (

1.452,00 ден.   Спореди

®Asus Wireless Router WL-530GV2 Wireless 4-Port Pocket Router, WAN Ports 1 x RJ45 for 10/100, LAN Ports 4 x RJ45, Firewall, Data Rate 802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54Mbps, 802.11b: 1, 2, 5.5, 11M...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.452,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®Asus Wireless Router WL-530GV2 Wireless 4-Port Pocket Router, WAN Ports 1 x RJ45 for 10/100, LAN Ports 4 x RJ45, Firewall, Data Rate 802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54Mbps, 802.11b: 1, 2, 5.5, 11Mbps, Range Indoor: Indoor 30 ft (40 m), outdoor (LOS, Light-Of-Sight) 300 ft (100 m) at 11Mbps Indoor 80 ft (25 m), outdoor (LOS, Light-Of-Sight) 200 ft (60 m) at 54Mbps

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка