Asus Wireless Router RT-N12 C1

Asus Wireless Router RT-N12 C1

1.799,00 ден.   Спореди

Asus Wireless Router RT-N12 C1, SuperSpeedN Wireless Router, 5dbi detachable antenna, 300Mbps Super Speed


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Wireless Router RT-N12 C1, SuperSpeedN Wireless Router, 5dbi detachable antenna, 300Mbps Super Speed

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка