®Asus Wireless Router RT-N10 EZ Wireless N Router

®Asus Wireless Router RT-N10 EZ Wireless N Router

2.976,00 ден.   Спореди

®Asus Wireless Router RT-N10 EZ Wireless N Router, 150Mbps High Speed, Remote management, DHCP server, WAN DHCP client, WAN: 1 x RJ45 for 10/100 BaseT, LAN: 4 x RJ45 for 10/100 BaseT; Support Ethernet...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.976,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®Asus Wireless Router RT-N10 EZ Wireless N Router, 150Mbps High Speed, Remote management, DHCP server, WAN DHCP client, WAN: 1 x RJ45 for 10/100 BaseT, LAN: 4 x RJ45 for 10/100 BaseT; Support Ethernet and 802.3 with max. bit rate 10/100Mbps and auto cross-over

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка