Asus Wireless LAN PCI-G31/EU 54Mbps 802.11b/g Wireless PCI Adapter

899,00 ден.   Спореди

Asus Wireless LAN PCI-G31/EU 54Mbps 802.11b/g Wireless PCI Adapter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Wireless LAN PCI-G31/EU 54Mbps 802.11b/g Wireless PCI Adapter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка