Asus Wireless LAN Access Point WL-320gE High Power 5-in-1 Wireless Access Point, 125*High Speed mode, 3x singal Coverage, * High power and great sensitivity : 20dBm, 5dBi antenna x 1 * Enterprise network solution : SNMP, Multi-SSID, VLAN * Five opera

4.790,00 ден.   Спореди

Asus Wireless LAN Access Point WL-320gE High Power 5-in-1 Wireless Access Point, 125*High Speed mode, 3x singal Coverage, * High power and great sensitivity : 20dBm, 5dBi antenna x 1 * Enterprise netw...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.790,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Wireless LAN Access Point WL-320gE High Power 5-in-1 Wireless Access Point, 125*High Speed mode, 3x singal Coverage, * High power and great sensitivity : 20dBm, 5dBi antenna x 1 * Enterprise network solution : SNMP, Multi-SSID, VLAN * Five opera

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка