ASUS W3000 KEYBOARD+MOUSE/BK/UI, Black Wired Keyboard and Black Wireless Mouse

1.423,00 ден.   Спореди

Smooth design, ultra-smooth controls

Fast and reliable 2.4GHz wireless keyboard and mouse combo
Cool touch, easy to maintain and durable glossy finish
Instant access k...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.423,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Smooth design, ultra-smooth controls

Fast and reliable 2.4GHz wireless keyboard and mouse combo
Cool touch, easy to maintain and durable glossy finish
Instant access keys for multimedia and other functions

more info: https://www.asus.com/Keyboards-Mice/W3000/

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка