ASUS W2000 Chiclet Wireless Keyboard and Mouse Set

1.585,00 ден.   Спореди

ASUS W2000 Chiclet Wireless Keyboard and Mouse Set
• Color: Black
• Resolution: 1000dpi
• Wireless Technology: RF 2.4GHz
• Dimensions: Keyboard: 434(L)*139(W)*25(H)mm
• Mouse:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.585,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS W2000 Chiclet Wireless Keyboard and Mouse Set
• Color: Black
• Resolution: 1000dpi
• Wireless Technology: RF 2.4GHz
• Dimensions: Keyboard: 434(L)*139(W)*25(H)mm
• Mouse: 97(L)*60(W)*37(H)mm
• Weight: Mouse: 63 gr / Keyboard: 513 gr
• RF Distance: 10m
• Sleek keyboard and mouse set for instant input and response
• P/N: 90XB005S-BKM020

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

You actually said that very well. viva viagra video viagra pills cialis mixing viagra viagra without doctor prescription