ASUS VH197DR LED

4.899,00 ден.   Спореди

Asus 19" Wide VH197DR, LED, Max. Resolution: 1366x768, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, Analo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 4.899,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus 19" Wide VH197DR, LED, Max. Resolution: 1366x768, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, Analog 15-Pin D-Sub, Screen Size: 18,5" Wide, Anti-Glare, P/N: AS VH197DR BK/5MS/EU

Резолуција на монитор 1366x768
Дијагонала 18,5" Inches
Сооднос на димензии 16:9
Дисплеј TN+FILM
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи