ASUS UX300 MOUSE/BK, Black, Blue Ray 1.600DPI, P/N: 90-XB2P00MU00000-

499,00 ден.   Спореди

ASUS UX300 MOUSE/BK, Black, Blue Ray 1.600DPI, P/N: 90-XB2P00MU00000-


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS UX300 MOUSE/BK, Black, Blue Ray 1.600DPI, P/N: 90-XB2P00MU00000-

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка