ASUS UT210 MOUSE/DB, Dark Blue, Optical 1.000DPI, P/N: 90-XB1C00MU00300-

499,00 ден.   Спореди

ASUS UT210 MOUSE/DB, Dark Blue, Optical 1.000DPI, P/N: 90-XB1C00MU00300-


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS UT210 MOUSE/DB, Dark Blue, Optical 1.000DPI, P/N: 90-XB1C00MU00300-

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка