ASUS U56E-XX022V - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz

ASUS U56E-XX022V - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz

37.999,00 ден.   Спореди

ASUS U56E-XX022V - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz, 3M Cache) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 640 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Web Camera, Bluetooth 3.0, Batt...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 37.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS U56E-XX022V - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz, 3M Cache) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 640 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Web Camera, Bluetooth 3.0, Battery 8 cell 5200 (up to 10:30hr), Intel HM65, HDMI 1.4, USB 3.0 + Power Off charger, Aluminium Chassis, Slim and Light (2.4kg), All Day Computing battery, Chiclet KB, Windows 7 Home Premium 64bit, 15" SLIM HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка