ASUS U32U-RX007D 13.3"/E450/4GB/320GB/HD6320/Webcam

ASUS U32U-RX007D 13.3"/E450/4GB/320GB/HD6320/Webcam

24.990,00 ден.   Спореди

13.3" SLIM HD Display(1366x768) AMD Zacate Dual-Core E450 4GB DDR3 RAM 320 GB HDD AMD Radeon Mobility HD6320 LAN, Wi-Fi b/g/n, BT 3.0, HDMI , 3xUSB (2xUSB 3.0) DVDRW 8 cell 5600, >12hrs bat.life


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


13.3" SLIM HD Display(1366x768) AMD Zacate Dual-Core E450 4GB DDR3 RAM 320 GB HDD AMD Radeon Mobility HD6320 LAN, Wi-Fi b/g/n, BT 3.0, HDMI , 3xUSB (2xUSB 3.0) DVDRW 8 cell 5600, >12hrs bat.life

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Roh la vache !!! J’étais justement en plein matage de photos fun d&irnuo;aqsmaux et là je tombe sur ton post ^^ tu peux pas passer à côté, prends les!! Surtout la première qui est terrible ♥