ASUS U31F-RX102D (Black) - Intel Pentium P6200 (2.13GHz

ASUS U31F-RX102D (Black) - Intel Pentium P6200 (2.13GHz

23.990,00 ден.   Спореди

ASUS U31F-RX102D (Black) - Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) CPU, Intel GMA4500MHD UMA VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Bluetooth 2.1, Battery 6cell 4400 (4.5hr battery life...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS U31F-RX102D (Black) - Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) CPU, Intel GMA4500MHD UMA VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Bluetooth 2.1, Battery 6cell 4400 (4.5hr battery life), Webcam, HDMI, 3xUSB, 1" average thickness, 13.3" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка