®Asus TV FM Card My Cinema-P7131 (with Remote Control) PCI

®Asus TV FM Card My Cinema-P7131 (with Remote Control) PCI

990,00 ден.   Спореди

®Asus TV FM Card My Cinema-P7131 (with Remote Control) PCI, Video Decoder Philips SAA 7131, Watching/Recording TV, Listening/Recording FM radio, Listening MP3, Video editing and CD burning


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®Asus TV FM Card My Cinema-P7131 (with Remote Control) PCI, Video Decoder Philips SAA 7131, Watching/Recording TV, Listening/Recording FM radio, Listening MP3, Video editing and CD burning

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка