ASUS TAICHI21-CW001P - Intel Core i7-3517U ULV (1.9GHz/4M

ASUS TAICHI21-CW001P - Intel Core i7-3517U ULV (1.9GHz/4M

74.990,00 ден.   Спореди

ASUS TAICHI21-CW001P - Intel Core i7-3517U ULV (1.9GHz/4M, turbo to 3GHz, 22nm, 17W) CPU, Intel HD 4000 Graphics (Ivy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 256GB SSD SATA3 HDD, Web Camera, Bluetooth ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 74.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS TAICHI21-CW001P - Intel Core i7-3517U ULV (1.9GHz/4M, turbo to 3GHz, 22nm, 17W) CPU, Intel HD 4000 Graphics (Ivy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 256GB SSD SATA3 HDD, Web Camera, Bluetooth 4.0 + WiDi, Battery 6 cell, Li-Poly pack 4800mAh, FHD 10-fingers Touch (Tablet mode), G-Sensor, Gyroscope, e-Compass, 2xAmbient Light sensor, NFC smart, 5M autofocus 1080p camera, HD WebCam, 2xUSB3.0, miniVGA, microHDMI, ArrayMic, B&O Ice power, Intel QS77 chipset, Carry Case, Stylus, LAN dongle, Windows 8 64bit (English + EE language pack), TOUCH 11.6" Dual Anti-Glare FHD IPS (1920x1080), Frameless, P/N: 90NTFA112111216W339Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка