ASUS T101MT-BLK106S - Intel ATOM N455 (1.66GHz) Intel PineTrail CPU

ASUS T101MT-BLK106S - Intel ATOM N455 (1.66GHz) Intel PineTrail CPU

22.979,00 ден.   Спореди

ASUS T101MT-BLK106S - Intel ATOM N455 (1.66GHz) Intel PineTrail CPU, 1GB DDR3 RAM, 250GB HDD, Intel GMA 3150N VGA, Bluetooth, WEB Camera, 4 cell 4900mAh Polymer 35W/h up to 6.5hrs Battery, 3x USB 2.0,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.979,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS T101MT-BLK106S - Intel ATOM N455 (1.66GHz) Intel PineTrail CPU, 1GB DDR3 RAM, 250GB HDD, Intel GMA 3150N VGA, Bluetooth, WEB Camera, 4 cell 4900mAh Polymer 35W/h up to 6.5hrs Battery, 3x USB 2.0, 1x VGA 1x SD/MMC card reader(SDHC) 1x Audio in/out, Multi-Touch panel - LED backlit, Black ID (non-glossy), 500G web-storage, Windows Win7 Starter, 10.1"WSVGA (1024 X 600) Multi-Touch, Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка