ASUS S550CB-CJ069D TOUCH - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M

ASUS S550CB-CJ069D TOUCH - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M

30.990,00 ден.   Спореди

ASUS K56CB-XX212 (ALUMINIUM) - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M, 22nm, 18W), nVidia GeForce GT 740M(N14P-GE-OP) 2GB DDR3, 4GB DDR 1600MHz (1 slot free), 750GB 5400rpm, ODD DVD SuperMulti, BT4.0, ALUMINI...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 30.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K56CB-XX212 (ALUMINIUM) - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M, 22nm, 18W), nVidia GeForce GT 740M(N14P-GE-OP) 2GB DDR3, 4GB DDR 1600MHz (1 slot free), 750GB 5400rpm, ODD DVD SuperMulti, BT4.0, ALUMINIUMminium chassis, Thin and Light (2.3kg, 21mm), Intel HM76 Ivy Bridge platform, 3xUSB (1x3.0), HD WebCam, SD Card, HDMI, Chiclet Keyboard, -, 4 cell 2950mAh, -, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms, 180nit, PN 90NB0151-M02650 Преносни компјутери Asus www.set.mk 29990 38340 ASUS K56CB-XX212 (ALU) - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M 730 5 nemaASUS S550CB-CJ069D TOUCH - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M, 22nm, 18W), nVidia GeForce GT 740M(N14P-GE-OP) 2GB DDR3, 4GB DDR3 1600MHz on-board (1 mem.slot free), 750GB 5400rpm, ODD 8.9mm DVD SuperMulti, Bluetooth 4.0, Multi-Touch, 3xUSB (1xUSB3.0), HD WebCam, SD card reader, IntelHM76 chipset, Full-Aluminium chassis, HDMI, 2.6kg ultrabook, 22m max.height, -, 4cell, 3000mAh, FREE DOS, TOUCH 15.6 SLIM HD LED (1366x768), Glare type 16ms, PN 90NB02D1-M00810

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка