ASUS S300CA-C1007 TOUCH (GRAY

ASUS S300CA-C1007 TOUCH (GRAY

20.999,00 ден.   Спореди

ASUS S56CM-XX239 (ALUMINIUM, BAG) - ULTRABOOK - Intel Core i5-3317U (1.7GHz/3M, 22nm, 18W, Turbo 2.4GHz) CPU, nVidia GeForce GT 635M (NV13P-GLR) 2GB DDR3 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1600MHz RAM, 24GB MSSD...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 20.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS S56CM-XX239 (ALUMINIUM, BAG) - ULTRABOOK - Intel Core i5-3317U (1.7GHz/3M, 22nm, 18W, Turbo 2.4GHz) CPU, nVidia GeForce GT 635M (NV13P-GLR) 2GB DDR3 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1600MHz RAM, 24GB MSSD Cache + 1 TB 5400rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0 + WiDi, Battery 4 cell 2950mAh, Ultrabook, Aluminium chassis, Thin and Light (2.3kg, 21mm), Intel HM76, 3xUSB (1x3.0), HD WebCam, SD Card, HDMI, Chiclet Keyboard, Carry Case, Carry Case, 15.6 HD LED (1366x768) 16ms, Glare, P/N: 90NUHM414112A500239Y Преносни компјутери Asus www.set.mk 34990 37904 ASUS S56CM-XX239 (BAG) - ULTRABOOK - Intel Core i5-3317U (1.7GHz/3M 730 5 nemaTZE241 18mm Black on White П. Материјал Brother www.set.mk 1090 31639 TZE241 18mm BLACK ON WHITE 0 18 nemaBrother HL5450DNYJ1 Mono Laser Printer with LAN&Duplex, 38ppm, 1200x1200, RAM 64MB expandable up to 320MB, Tray 250sheets + Multipurpose tray 50 sheets, PCL6 BR Script 3 IBM Proprinter XL Epson FX850, TN3330/3380 up to 8,000 pgs high yield toner, USB, 10/100 Base-TX Принтери Brother www.set.mk 15590 32284 Brother HL5450DNYJ1 Mono Laser Printer with LAN&Duplex 1050 5 ima pod 5Brohter MFC8510DNYJ1 Multifunction Mono Laser Printer, Scanner, Copier, Fax, ADF, 36ppm, 1200x1200, 64MB (up to 320MB), Scanner 1200x1200, First page out in less then 8,5 sec, Automatic duplex print, TN3330/3380 up to 8.000pgs high yield toner, USB, 10/100 Base-TX Принтери Brother www.set.mk 25990 32285 Brohter MFC8510DNYJ1 Multifunction Mono Laser Printer 1050 5 ima pod 5Brother PT9700PCYJ1 Label Printer, Desktop, Heavy Duty,  TZ tapes 3.5 to 36 mm, HG tapes 6 to 36 mm, 2x USB and serial interface, ethernet, Automatic Full and Half CutteCutter, PC Connectivity Принтери Brother www.set.mk 15550 32286 Brother PT9700PCYJ1 Label Printer 1050 5 nemaAlfa Term AT 27, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 26,7KW на јаглен, 27KW на дрво, 1,9Bar Работен притисок, Запремнина на котел 25Л, Термостат, дијаметар на ќунец 150мм,загревње на површина од 275-3650м3, 150-170м2, Tермостат, Отвор за ложење В:Ш:Д 264/460:290:414mm, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 260:330:440mm, Степен на искористеност 71.4 %, Гориво: Дрво и Јаглен, Тежина: 195кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm Греење AlfaPlam www.set.mk 49999 65756 Alfa Term AT 27 730 18 nemaASUS X55A-SX196/4GB/BAG - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W) CPU, Intel HD Graphics (Ivy Bridge) VGA, 4GB DDR3 1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth 4.0, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.6kg, DICALLO Notebook Bag Model No: LLM7942 for 15.6 Notebook, Black, 600D, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms, P/N: 90NBHA23812E2400439U Преносни компјутери Asus www.set.mk 15990 37970 ASUS X55A-SX196/4GB/BAG - Intel Celeron 1000M DualCore (1.8GHz 730 5 nemaRibon UTC OKI182 for Okidata 182/192/320/390/391 П. Материјал Various www.set.mk 120 31640 Ribon UTC OKI182 for Okidata 182/192/320/390/391 0 18 nemaSAMSUNG AG-103VCAUN/SW, Јонизатор , VIRUS DOCTOR, S-PLASMA јон систем за прочистување на воздухот, емитува негативни јони кои ги уништуваат билолошки штетните материи во воздухот, уништива вируси, бактерии, алергени и ОН радикали, емитува негативни јони на кислород кои имаат позитивно делување на здравјето, делување 10м3, напојување 12V, моќност 4w Мали апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 9990 65757 SAMSUNG AG-103VCAUN/SW 730 18 nemaSAMSUNG AG-103VCAWC/SW, Јонизатор , VIRUS DOCTOR, S-PLASMA јон систем за прочистување на воздухот, емитува негативни јони кои ги уништуваат билолошки штетните материи во воздухот, уништива вируси, бактерии, алергени и ОН радикали, емитува негативни јони на кислород кои имаат позитивно делување на здравјето, делување 10м3, напојување 12V, моќност 4w Мали апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 9990 65758 SAMSUNG AG-103VCAWC/SW 730 18 nemaASUS S300CA-C1007 TOUCH (GRAY, METAL) - VivoBook S300 - Intel Pentium 987 DualCore(1.5GHz, 2M, 32nm, 17W) CPU, Intel HD2000 (Sandy Bridge) VGA, 4GB DDR3 1600 (on-board) RAM, 500GB 5400rpm HDD, Web Camera, Battery up to 5 hrs (Polymer, 38W/h), Aluminium chassis, Intel HM76 chipset, HD WebCam, 1 x USB3.0, 2 x USB2.0, 1x HDMI, 1x VGA, SD card reader(SDHC), 1x Audio in/out, Thin and Light (1.75kg), Chiclet keybord, TOUCH 13.3 WXGA(1366x768) glare, P/N: 90NB00Z1-M00070

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка