ASUS S200E-CT211H TOUCH (GRAY

ASUS S200E-CT211H TOUCH (GRAY

21.990,00 ден.   Спореди

ASUS S56CM-XX139H (ALUMINIUM) - ULTRABOOK - Intel Core i5-3317U (1.7GHz/3M, 22nm, 18W, Turbo 2.4GHz) CPU, nVidia GeForce GT 635M (NV13P-GLR) 2GB DDR3 VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 24GB MSSD Cac...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS S56CM-XX139H (ALUMINIUM) - ULTRABOOK - Intel Core i5-3317U (1.7GHz/3M, 22nm, 18W, Turbo 2.4GHz) CPU, nVidia GeForce GT 635M (NV13P-GLR) 2GB DDR3 VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 24GB MSSD Cache + 500GB 5400rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0 + WiDi, Battery 4 cell 2950mAh, Ultrabook, Aluminium chassis, Thin and Light (2.3kg, 21mm), Intel HM76, 3xUSB (1x3.0), HD WebCam, SD Card, HDMI, Chiclet Keyboard, Carry Case, Windows 8 64bit (English + EE language pack), 15.6 HD LED (1366x768) 16ms, Glare, P/N: 90NUHM715A12635A139Y Преносни компјутери Asus www.set.mk 38990 37850 ASUS S56CM-XX139H - ULTRABOOK - Intel Core i5-3317U (1.7GHz/3M 730 5 nemaASUS S200E-CT211H TOUCH (GRAY, METAL) - VivoBook S200 - Intel Pentium 987 DualCore(1.5GHz, 2M, 32nm, 17W) CPU, Intel HD2000 (Sandy Bridge) VGA, 2GB DDR3 1333 (on-board) RAM, 320GB 5400rpm HDD, Web Camera, Bluetooth 4.0 + WiDi, Battery up to 5 hrs(Polymer, 38W/h), Aluminium chassis, 720p WebCam, 1 x USB3.0, 2 x USB2.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x SD/MMC card reader(SDHC), 1x Audio in/out, Thin and Light (1.2kg), Windows 8 64bit (English + EE language pack), TOUCH 11.6 WXGA(1366x768) glare, P/N: 90NFQT125A13115A139U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка