ASUS S200E-CT158H TOUCH (GRAY

ASUS S200E-CT158H TOUCH (GRAY

29.990,00 ден.   Спореди

ASUS S200E-CT158H TOUCH (GRAY, METAL) - VivoBook S200 - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M, 22nm, 18W) CPU, Intel HD 4000 Graphics (Ivy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500GB 5400rpm HDD, Web Camera...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 29.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS S200E-CT158H TOUCH (GRAY, METAL) - VivoBook S200 - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M, 22nm, 18W) CPU, Intel HD 4000 Graphics (Ivy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500GB 5400rpm HDD, Web Camera, Bluetooth 4.0 + WiDi, Battery 3 cell, up to 5 hrs(Polymer, 38W/h), Aluminium chassis, 720p WebCam, 1 x USB3.0, 2 x USB2.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x SD/MMC card reader(SDHC), 1x Audio in/out, Thin and Light (1.2kg), Windows 8 64bit (English + EE language pack), TOUCH 11.6" WXGA(1366x768) glare, P/N: 90NFQT424114225A139U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи