Asus PadFone 2 Android smartphone

21.999,00 ден.   Спореди

Asus PadFone 2 Android smartphone, 4.7”, HD 1280 x 720/10.1“, 1280 x 800 (WXGA) IPS with capacitive touch/multi-touch; Qualcomm Quad-core 1.5GHz; 2GB RAM; Storage 32 GB eMMC Flash; 13MP (main)LED flas...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus PadFone 2 Android smartphone, 4.7”, HD 1280 x 720/10.1“, 1280 x 800 (WXGA) IPS with capacitive touch/multi-touch; Qualcomm Quad-core 1.5GHz; 2GB RAM; Storage 32 GB eMMC Flash; 13MP (main)LED flash, f/2.4, 1080p recording, 1.2MP (front); 802.11 a/b/g/n, WiFi Direct, Bluetooth 4.0 NFC; 3.5mm audio jack, Micro SIM, ASUS 13-pin dock connector (support Micro-USB 2.0 (Host & Device) & MHL for HDMI connection); Built-in G-sensor / proximity / light sensor / gyro sensor / e-compass; 2140mAh Li-Polymer irremovable, Talk time: Up to 16 hours on 3G, Standby time: Up to 336 hours on 3G; Weight 135g ;A68-1A157WWE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка