ASUS P8Z77-V

ASUS P8Z77-V

10.999,00 ден.   Спореди

ASUS P8Z77-V, CPU Socket LGA1155, Intel Z77, 4DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI + 1 x DP, 2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (1x16 or dual x8) + 1 x PCIe 2.0 x16 (max. x4), CrossFireX @dual x8 or ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS P8Z77-V, CPU Socket LGA1155, Intel Z77, 4DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI + 1 x DP, 2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (1x16 or dual x8) + 1 x PCIe 2.0 x16 (max. x4), CrossFireX @dual x8 or triple x8/x8/x4; up to 4 GPUs; SLI @dual x8, SATA 6Gb/s (RAID 0,1,5,10)*2 + SATA 3Gb/s (RAID 0,1,5,10)*4, 8-Ch(HD) with DTS Ultra PCII+DTS connect, ATX, P/N: 90-MIBHZ0-G0EAY0DZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи