ASUS P8Z77-V LE Plus

ASUS P8Z77-V LE Plus

8.290,00 ден.   Спореди

ASUS P8Z77-V LE Plus, CPU Socket LGA1155, Intel Z77, 4DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI + 1 x DP, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 + 1 x PCIe 2.0 x16 (@x4 mode), CrossFireX@x16/x4, SATA 6Gb/s (R...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.290,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS P8Z77-V LE Plus, CPU Socket LGA1155, Intel Z77, 4DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI + 1 x DP, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 + 1 x PCIe 2.0 x16 (@x4 mode), CrossFireX@x16/x4, SATA 6Gb/s (RAID 0,1,5,10)*2 + SATA 3Gb/s (RAID 0,1,5,10)*4, Additional storage SATA 6Gb/s*1 + 1*eSATA, 8-CH(HD), ATX, P/N: 90-MIBHPO-G0EAY0VZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи