ASUS P8H77-V LE

ASUS P8H77-V LE

5.800,00 ден.   Спореди

ASUS P8H77-V LE, CPU Socket LGA1155, Intel H77, 4DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 + 1 x PCIe 2.0 x16 (@x4 mode), CrossFireX@x16/x4, SATA 6Gb/s (RAID 0,1,5,10)*...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.800,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS P8H77-V LE, CPU Socket LGA1155, Intel H77, 4DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 + 1 x PCIe 2.0 x16 (@x4 mode), CrossFireX@x16/x4, SATA 6Gb/s (RAID 0,1,5,10)*2 + SATA 3Gb/s (RAID 0,1,5,10)*4, 8-CH(HD), ATX, P/N: 90-MIBHV0-G0EAY0GZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка