ASUS P8B75-M LX PLUS

ASUS P8B75-M LX PLUS

3.199,00 ден.   Спореди

ASUS P8B75-M LX PLUS, CPU Socket LGA1155 Chipset: Intel B75, 2 x DIMM, Max. 16GB, DDR3, Integrated Graphics Processor , Multi-VGA output support : DVI/RGB ports , 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 , 2 x PCIe 2.0 x...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS P8B75-M LX PLUS, CPU Socket LGA1155 Chipset: Intel B75, 2 x DIMM, Max. 16GB, DDR3, Integrated Graphics Processor , Multi-VGA output support : DVI/RGB ports , 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 , 2 x PCIe 2.0 x1 , 1 x PCI, 5 x SATA 3Gb/s port(s), blue, 1 x SATA 6Gb/s port(s), gray, Realtek 8111F-VB-CG, 1 x Gigabit LAN Controller(s), Realtek ALC887 8-Channel High Definition Audio CODEC , 8 x USB 2.0 port(s), 4 x USB 3.0 port(s) , Accessories:Users manual, I/O Shield, 1 x SATA 3Gb/s cable(s),1 x SATA 6Gb/s cable(s)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи