ASUS P5G41T-M LX2/GB/SI

ASUS P5G41T-M LX2/GB/SI

2.250,00 ден.   Спореди

ASUS P5G41T-M LX2/GB/SI, Intel G41, System 1333/1066/800, Memory 2DDR3(Dual Channel), DDR3 1333(O.C.)/1066/800, Graphic Card Integrated Intel GMA X4500 graphics 1024MB Shared Memory, Graphic slot 1 x ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.250,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS P5G41T-M LX2/GB/SI, Intel G41, System 1333/1066/800, Memory 2DDR3(Dual Channel), DDR3 1333(O.C.)/1066/800, Graphic Card Integrated Intel GMA X4500 graphics 1024MB Shared Memory, Graphic slot 1 x PCIe 2.0 x16, 4 xSATA 3 Gb/s ports, COM port, Audio ALC887 8-Channel AUDIO CODEC, LAN Gb Atheros PCIe, CPU Intel® Socket 775 Core™2 Quad/Core™2 Extreme/Core™2 Duo/Pentium® dual-core/Celeron® dual-core, Support Intel® 45nm Multi-Core CPU, microATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи