ASUS P53E-SO161/4GB - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz

ASUS P53E-SO161/4GB - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz

23.999,00 ден.   Спореди

ASUS P53E-SO161/4GB - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 2.1+E...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS P53E-SO161/4GB - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 2.1+EDR, Battery 6cell 5200, 6hrs batt.life, 0.3MPix WebCam, Shock shield, <2.6kg, HDMI, 3xUSB, Business Card holder, 15.6" non-glare HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка