ASUS P53E-SO142

ASUS P53E-SO142

26.990,00 ден.   Спореди

дисплеј 15.6 hd led 1366x768 cpu intel i5 2450m 2.5ghz 3m vga intel hd3000 gt2 vga ram 8gb ddr3-1333mhz hdd 500 gb 7200 rpm батерија 6cell 5200


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


дисплеј 15.6 hd led 1366x768 cpu intel i5 2450m 2.5ghz 3m vga intel hd3000 gt2 vga ram 8gb ddr3-1333mhz hdd 500 gb 7200 rpm батерија 6cell 5200

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка