ASUS P53E-SO142 - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M

ASUS P53E-SO142 - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M

33.990,00 ден.   Спореди

ASUS P53E-SO142 - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M, TurboBoost) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 2.1+EDR, Battery 6...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS P53E-SO142 - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M, TurboBoost) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 2.1+EDR, Battery 6cell 5200, 6hrs batt.life, 0.3MPix WebCam, Shock shield, <2.6kg, HDMI, 3xUSB, Business Card holder, 15.6" non-glare HD LED (1366x768), P/N: 90N5GA419A2D6200139Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка